Nová ordinace všeobecného praktického lékaře Vysoké Mýto

1.11.2018 jsme převzali ordinaci všeobecného praktického lékaře ve Vysokém Mýtě. 
V této ordinaci bude působit zkušená praktická lékařka
MUDr. Tereza Varhaníková.

Co naše ordinace nabízí:

Široké spektrum úkonů a vyšetření

Zajišťujeme nejenom běžnou diagnostickou, léčebnou a preventivní péči, ale také předoperační vyšetření,péči o nekomplikované diabetiky II.typu, sledování klientů s antikoagulační léčbou či ambulantní 24-hodinové monitorování krevního tlaku. Poskytujeme také návštěvní službu u klientů.

Vstřícná ordinace

Chceme, aby čekání a nepříjemnosti spojené s návštěvou ordinace byly co nejmenší. Proto se u nás můžete objednat on-line na www.praktikmichal.cz kdykoliv, komunikovat s námi e-mailem a klidně si zavolat o předpis na lék, který pak v ordinaci dostanete bez čekání – nebo vám můžeme elektronický recept zaslat e-mailem. K návštěvě v naší ordinaci se můžete předem objednat telefonicky u sestry.

Kvalitní medicínské vybavení

Úsměvy našich sestřiček sice prý léčí, ale pro jistotu nenecháváme nic náhodě a pravidelně investujeme i do špičkových medicínských technologií. Pro kvalitní a rychlou diagnostiku používáme nejmodernější měřící přístroje jako je pulsní oxymetr, 24hodinový tlakový holter, 12-ti svodové EKG či laboratorní přístroj CUBE.

Pracovně lékařské služby

Řadě firem v regionu poskytujeme služby preventivní péče. Na základě smluvního vztahu provádíme zdravotní prohlídky zaměstnanců a žáků, školení první pomoci pro zaměstnance, dohled nad pracovišti. Stále ještě máme volnou kapacitu pro nové zájemce.

* Přijímáme do péče nové pacienty.

Registrujeme klienty již od 15 let věku. K registraci můžete využít naše webové stránky www.praktikmichal.cz . Nebo navštivte osobně naši ordinaci.

Kontakt:
tel.ordinace: 465 424 689, email: sestraVM@praktikmichal.cz
web: www.praktikmichal.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *